DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Poddasze to miejsce, które szybko się nagrzewa, zwłaszcza latem. Wymaga więc zastosowania takich rozwiązań aranżacyjnych, które umożliwią kontrolę ilości ciepła dostającego się do pomieszczenia. Markizy zewnętrzne dachowe to jeden ze sposobów regulacji temperatury na poddaszu. Markizy absorbują promienie słoneczne tuż przed szybą, dzięki czemu bardzo dobrze chronią wnętrze przed upałem. W naszej ofercie znajdują się markizy zewnętrzne manualne oraz elektryczne sterowane za pomocą przełącznika lub pilota. Produkty można zamontować do każdego rodzaju okna dachowego, niezależnie od jego wielkości i sposobu otwierania.

Zalety markiz dachowych

Markizy zewnętrzne wykonane są z wytrzymałej i odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Materiał ten nie zaciemnia pomieszczenia i nie przysłania widoku za oknem. Markizy zapewniają efektywną ochronę przed upałem i nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia znajdującego się na poddaszu przez cały sezon. Mogą także stanowić częściową ochronę przed deszczem i wiatrem. Dzięki naszym markizom zewnętrznym stworzysz funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do relaksu i pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu internetowego eDaszek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl