DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Żeby zapewnić sobie komfort korzystania z poddasza, warto zamontować na nim rolety. Jeśli szukają Państwo rolet dachowych wewnętrznych, to nasza oferta powinna spełnić oczekiwania. Mamy szeroki wybór, który sprawia, że mogą znaleźć Państwo rolety wewnętrzne o różnej charakterystyce. Są tutaj zarówno rolety elektryczne, solarne, jak i manualne. Te wyposażone w aluminiową zwiększają jego energooszczędność. Mamy też takie, którymi sterować można z poziomu smartfona, wystarczy, że roleta będzie podłączona do Wi-Fi. Występują także w różnych kolorach i wymiarach, aby można było dobrać ją w zależności od wystroju pomieszczenia i wielkości okna. Rolety na poddaszu spełniają kilka funkcji. Przede wszystkim oczywiście chronią przed słońcem i przyciemniają w ten sposób pomieszczenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl