DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Opcje przeglądania

Przedstawiamy Państwu różnego rodzaju folie paroizolacyjne i wiatroizolacyjne. Stosuje się między innymi, aby zachować idealne warunki na poddaszu. Można to uzyskać poprzez połączenie ich z membranami paroprzepuszczalnymi. Takie folie mają kilka zdań. Nie tylko chronią przed działaniem wiatru czy pary wodnej. W przypadku tych, w których zastosowano warstwę folii aluminiowej, odbijają także ciepło z pomieszczenia. To wszystko wpływa na lepszą kontrolę nad wentylacją, a także mniejsze zużycie energii na ogrzewanie. Są więc rozwiązaniem, które poprawia energooszczędność budynku. W naszym sklepie mamy w ofercie różne wiatroizolacje i paroizolacje. Wszystko po aby zagwarantować dopasowanie do konkretnych wymagań Państwa konstrukcji. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy wybrać właściwą izolację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl