DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Systemy rynnowe półokrągłe to powszechnie stosowane systemy rynnowe. Są stosunkowo łatwe w montażu i nie wymagają intensywnej konserwacji. W sprzedaży dostępne są m.in. elementy do łączenia rur spustowych, elementy odprowadzające wodę oraz części zabezpieczające przed wylewaniem się wody z rynny. Dostarczane przez nas systemy rynnowe półokrągłe są odporne na długotrwałe działanie skrajnych temperatur oraz korozję. Oferujemy elementy stalowe i PVC. Stal jest materiałem wykorzystywanym w środowisku o podwyższonym ryzyku wystąpienia korozji, natomiast systemy z tworzywa sztucznego są lekkie i elastyczne. Oprócz systemów półokrągłych w naszej ofercie znajdują się również systemy rynnowe kwadratowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Systemy rynnowe półokrągłe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl