DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Dostarczane przez nas kleje zapewniają doskonałą przyczepność na różnych materiałach i powierzchniach o złożonych strukturach. Doskonale sprawdzają się do łączenia zarówno takich samych, jak i różnych elementów oraz dużych powierzchni. Oferujemy kleje bezbarwne i kolorowe najlepszych marek. Są to trwałe i skuteczne produkty do klejenia i uszczelniania różnego typu pokryć dachowych. Kleje i uszczelniacze dostępne w naszej ofercie można wykorzystywać również w przemyśle spożywczym. Są łatwe w aplikacji i nie wymagają stosowania specjalnych narzędzi.

Klej T-REX Super Mocny Soudal Klej T-REX Super Mocny Soudal
Producent: Soudal
Cena: 18,39 zł
zobacz więcej
Klej T-REX Transparent Soudal Klej T-REX Transparent Soudal
Producent: Soudal
Cena: 18,39 zł
zobacz więcej
Klej Wurth K+D bezbarwny Klej Wurth K+D bezbarwny
Producent: WURTH
Cena: 46,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klej Wurth K+D kolor Klej Wurth K+D kolor
Producent: WURTH
Cena: 28,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl