DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Dachówki ceramiczne to pokrycia dachowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku nowych, jak i remontowanych obiektów. Stanowią bardzo dobry materiał pokryciowy na dachy domów o tradycyjnej stylistyce oraz budowli bardziej nowoczesnych. Dachówki ceramiczne to jeden z najstarszych materiałów pokryciowych. Gliniane płytki wykorzystywane były już w starożytności. Oprócz tego są najbardziej ekologicznym pokryciem dachowym wykorzystywanym obecnie. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Są też chętnie wybierane przez inwestorów i klientów indywidualnych ze względu na szeroki wachlarz wzorów i kolorów, które umożliwiają idealne dopasowanie pokrycia dachowego do elewacji obiektu. Dachówki ceramiczne można układać na wszystkich rodzajach dachów. Dzięki szerokiej ofercie dachówek dostępnych w sklepie eDaszek każdy z naszych klientów z pewnością znajdzie najlepszy dla siebie produkt odpowiadający oczekiwaniom zarówno pod względem wizualnym, jak i cenowym. Dostarczamy dachówki ceramiczne płaskie i faliste w doskonałym stosunku jakości do ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl