DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo papy dachowe różnych producentów. Papa służy kilku różnym celom. W pewnym stopniu odpowiada za izolację, jak i krycie dachy. Tutaj prezentujemy różne papy podkładowe. Wykonuje się z nich spodnią warstwę w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Można jej użyć na przykład pod gonty bitumiczne, blachodachówki czy zwykłe dachówki. Używa się ich także przy tworzeniu tak zwanych zielonych dachów. Papy przydatne są zarówno przy budowie dachu, jak i renowacji starego. Dzięki ich użyciu konstrukcja dachowa jest po prostu trwalsza. Te znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy mają doświadczanie w produkcji różnych elementów potrzebnych do konstrukcji dachu. Dlatego mogą być Państwo pewni co do wysokiej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl