DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Prawidłowe wykonanie obróbki komina daje gwarancję funkcjonalności oraz szczelności dachu. Ważna jest nie tylko precyzja wykonania, ale także odpowiednio dobrane materiały. W naszej ofercie znajdują się kratki oraz taśmy kominowe. Wentylacyjne kratki kominowe zostały wytworzone z wysokiej jakości stali powlekanej. Produkty wykonano w taki sposób, aby podczas opadów woda nie przedostawała się do otworów kominowych. Zostały także wyposażone w siateczkę zabezpieczającą przed owadami. W sprzedaży dostępne są też płaskie oraz plisowane taśmy kominowe, które wykorzystywane są do zabezpieczania miejsc styku dachu z kominem oraz dachu ze ścianą. Dostarczamy taśmy w różnych rozmiarach i kolorach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl