DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Opcje przeglądania

Folie i membrany na dach niedeskowany przeznaczone są do montażu na standardowych dachach skośnych. W przypadku tych konstrukcji dachowych można też używać foli, które przeznaczone są na pełne deskowanie. Membrany i folie mają za zadanie zabezpieczać przed różnymi czynnikami środowiskowymi. Może to być między innymi woda zawiewana podczas opadów.

Membrany powinny zapewniać między innymi wiatroszczelność, wodoszczelność i paroprzepuszczalność, co zwiększa trwałość i żywotność konstrukcji dachowej, ale także dzięki temu łatwiej kontrolować wentylację w budynku, a także potrzeba mniej energii do jego ogrzania. Dzięki membranom zmniejsza się więc koszty związane z ogrzewaniem. Nasza oferta przygotowana jest tak, aby spełniać wymagania różnych konstrukcji – jest w niej duży wybór folii i membran.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl