DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

SunRoof 2w1: dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi.

Wspólnie z najbardziej odważnymi innowatorami i specjalistami od dachów solarnych stworzyliśmy SunRoof – dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi. Budujemy świat wolny od energii węglowej. Inspirujemy do zmierzenia się z wyzwaniami klimatycznymi. Dążymy do ekologicznego świata przyszłości.

Nowa era w dziedzinie dachów

W SunRoof opracowaliśmy najbardziej wydajny (kW/mkw.) i najbardziej ekologiczny dach solarny w swojej klasie. Jednak u podstaw działalności firmy leży przyspieszenie przejścia świata na odnawialne źródła energii. Naszym celem jest zastąpienie wszystkich dachów dachami solarnymi, które będą produkowały tyle prądu, aby w całości pokryć rosnące zapotrzebowanie mieszkańców naszego globu i zapewnić ekologiczną przyszłość.

Rewolucyjny pomysł na dachy solarne powstał w Szwecji w 2013 roku. Oparliśmy go na wyprzedzającej dotychczasowe możliwości technologii solarnej, wysokiej jakości i szwedzkim designie. Osiągnęliśmy w ten sposób nowy poziom funkcjonalności dachu. Jednocześnie chroniącego, izolującego dom i wytwarzającego energię elektryczną. Zintegrowanego z całą architekturą budynku. Konstrukcję prostą, lekką i łatwą w montażu, dzięki zastąpieniu wielu warstw pokrycia dachowego, nowym specjalnie opracowanym materiałem i mocowaniami. Dopasowane panele i listwy perfekcyjnie komponują się w jedną całość, zapewniają maksymalną estetykę i nadają nowoczesny design. Rozwiązanie bardziej nowatorskie niż kiedykolwiek wcześniej.

Technologia SunRoof jest nowoczesną alternatywą tradycyjnego dachu. Chroni i izoluje budynek jednocześnie zasilając go energią pochodzącą z promieniowania.

 

Zrezygnuj z rachunków za prąd

SunRoof generuje energię elektryczną, która może w 100% pokryć Twoje zapotrzebowanie na prąd, w tym też do ogrzewania domu, gdy stosujesz magazyn energii.

Zwiększ wartość swojego domu

Dach SunRoof to inwestycja, która znacząco podnosi wartość nieruchomości.

Zarządzaj energią w swoim domu

Na bieżąco śledzisz, ile energii wytwarza dach solarny i monitorujesz całkowite zużycie energii w budynku.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl