DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Podbitka dachowa, nazywana również podsufitką, to element połaci dachowej widoczny od spodu i znajdujący się na zewnątrz budynku. Podbitka jest niezbędnym elementem konstrukcyjnym dachu. Stanowi dodatkową izolację termiczną i wentylacyjną: chroni przed opadami, wiatrem i nadmiernym nasłonecznieniem. Ponadto utrudnia owadom i ptakom budowę gniazd między wystającymi elementami znajdującymi się na dachu. Oprócz tradycyjnych drewnianych podbitek, dużą popularnością cieszą się podbitki dachowe PCV drewnopodobne. Dostarczamy podbitkę PCV drewnopodobną i PCV tradycyjną. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty podbitek dachowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl