DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Techniki zamocowań to wszystko, co przydatne jest podczas montażu samej konstrukcji dachowej, jej elementów i akcesoriów. Oczywiście poszczególne produkty można wykorzystać także przy różnych innych konstrukcjach. Jest tutaj przede wszystkim duży wybór wkrętów, zarówno pod względem wymiarów, jak i typu. Są więc wkręty farmerskie, hartowane, ciesielskie, do karton gipsu, montażowe i Torx. Wszystkie o różnych długościach i średnicach po to, żeby można była zastosować je przy montażu różnych elementów. Przy wyborze właściwego wkrętu ważne będą materiały, z którego są oba łączone elementy. Każdy wkręt będzie miał także inną nośność – istotny jest więc wybór takiego, który wytrzyma wymagań obciążeniem. W razie wątpliwości chętnie pomożemy dobrać taki, które sprawdzi się przy konkretnych pracach montażowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl