Czas realizacji zamówienia

 

Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika.

 

Większość produktów jesteśmy w stanie skompletować w ciągu 1-7 dni od momentu przyjęcia Państwa zlecenia, część dostępna jest wyłącznie na zamówienie u Producenta (czas przygotowania tych produktów może wynieść do 21 dni roboczych). Przy każdym produkcie podajemy szacowany termin przygotowania przesyłki.

 Regulamin - CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

  1. Na stronie produktu znajduje się przybliżony czas realizacji wysyłki towaru wyrażony w dniach roboczych od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji. 
  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

2.1. Czas kompletowania Produktów wynosi od 1 do 21 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków pieniężnych wpłaconych z tytułu Umowy Sprzedaży na rachunku Sprzedawcy.

  • Przewidywana wysyłka w: X dni - Termin oznacza, że towar jest dostępny, lecz wymaga ściągnięcia z zewnętrznego magazynu bądź od producenta - jest to szacowana, maksymalna liczba dni roboczych potrzebna do skompletowania. Staramy się realizować zamówienia najszybciej jak to możliwe - w celu potwierdzenia dokładnego terminu prosimy o kontakt mailowy. 
  • Na zamówienie – Towar wymaga specjalnego zamówienia u producenta. Przed zakupem towaru należy potwierdzić jego dostępność oraz czas wysyłki poprzez kontakt z nami drogą mailową. 

2.2. Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 2 do 5 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl