DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Opcje przeglądania

W naszym sklepie internetowym znajdują się różnego rodzaju akcesoria do okapu dachowego. W sprzedaży dostępne są płaskie grzebienie stosowane jako zabezpieczenie przed przedostawaniem się pod połać dachu ptaków, gryzoni oraz dużych owadów. Oferujemy także grzebienie okapu z kratką wentylacyjną, która zapewnia zwiększony przepływ powietrza. Dostarczamy również kratki zabezpieczające w rolkach oraz okapowe kratki wentylacyjne dostępne w trzech kolorach. Wybór odpowiednich akcesoriów dachowych wpływa na funkcjonalność całej konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl