DARMOWA DOSTAWA I TERMINY

Dla wszystkich kategorii oprócz produktów z kategorii pokryć dachowych oraz oprócz stalowy system ogrodzeń: koszt dostawy wynosi 30 zł (+10 zł odbiór osobisty), a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 500 zł. 

Dla kategorii pokrycia dachowe koszt dostawy jest wyceniany indywidualnie do kwoty 25000 zł zamówienia, a darmowa dostawa obowiązuje od kwoty 25000 zł.

Dla kategorii stalowy system ogrodzeń koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

 

Podane terminy dostawy to najdłuższe możliwe czasy wysyłki, zazwyczaj produkty wysyłamy szybciej. Chcesz znać termin? Napisz do nas sklep@edaszek.pl

Pomieszczenia znajdujące się na poddaszu tworzą wyjątkowy klimat i styl. Trudno jednak wyobrazić sobie poddasze bez okien, które odpowiednio doświetlą wnętrze bez zabierania cennej przestrzeni użytkowej. Decydując się na obrotowe okna dachowe drewniane, masz pewność, że aranżacja konkretnego pomieszczenia będzie spełniała nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Tego rodzaju okna nie mają wpływu na konstrukcję pokrycia dachowego, dlatego stanowią bardzo uniwersalne rozwiązanie budowlane. Okna dachowe z drewna cenione są w szczególności ze względu na autentyczny charakter naturalnego surowca, jakim jest drewno sosnowe.

Okna z drewna sosnowego

O wysokiej jakości drewnianej stolarki okiennej decyduje odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane drewno. Okna dachowe dostępne w naszej ofercie wykonywane są z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i malowanego lakierem akrylowym lub wodnym. Drewno jest materiałem budowlanym, który nigdy nie wyjdzie z mody. Jest mocne, wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dostarczane przez nas okna dachowe z drewna charakteryzują się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi oraz akustycznymi. W naszej ofercie znajdują się okna otwierane manualnie oraz okna dachowe elektryczne, które umożliwiają łatwą i wygodną obsługę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl