Okno VELUX otwierane w połowie osi obrotu Drewniane GLL 1064 górne otwieranie z pakietem 3-szybowym Standard Plus

Dostępność: Niedostępny, czekamy na informację od producenta (skontaktuj się z nami po szczegóły)
Cena: 1 266,16 zł 1266.16
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Okno otwierane w połowie obrotu GLL 1064 górne otwieranie z pakietem 3-szybowym Standard Plus

Nowe drewniane 3-szybowe okno z górnym otwieraniem dzięki innowacyjnej konstrukcji charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi oraz komfortowymi rozwiązaniami, gwarantującymi cichą i ciepłą przestrzeń w domu oraz idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy.

 

Dobierz rozmiar okna dachowego VELUX GLL1064:

 

 

Sosna naturalna

Drewniane okno dachowe wykonane jest z impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego, odpornego na brud i zanieczyszczenia.

 

Wysokiej jakości drewniane okna GLL 1064 Standard Plus

 • Energooszczędny, innowacyjny pakiet 3-szybowy
 • Redukcja hałasu zewnętrznego i szumu deszczu
 • Powłoka łatwozmywalna na szybie zewnętrznej
 • Wygodny uchwyt otwierający u góry lub ergonomiczna klamka na dole okna
 • Wysokiej jakości, impregnowane i lakierowane drewno klejone
 • Zintegrowana wentylacja umożliwiająca dopływ powietrza przy zamkniętym oknie
 • Łatwy w czyszczeniu lub wymianie filtr zatrzymujący kurz i owady
 • Konstrukcja ThermoTechnology

 

Parametry techniczne okna dachowego VELUX GLL 1064

 

 

Zalety okna dachowego z górnym otwieraniem VELUX GLL 1064 w skrócie

3-szybowe okna

Innowacyjny pakiet 3-szybowy z nową czarną ramką TPS oraz udoskonaloną powłoką w atrakcyjnej cenie. Teraz jeszcze więcej ciepła w domu.

Redukcja hałasu zewnętrznego

Nowa konstrukcja z szybami o 30% grubszymi stanowi lepszą barierę dla hałasu. Wyższa izolacja akustyczna o 3dB to 2-krotny spadek natężenia poziomu głośności.

Redukcja szumu deszczu

Od teraz jeszcze większy komfort ciszy, dzięki nowej konstrukcji okien, nawet wtedy gdy za oknami niekorzystne warunki pogodowe.

Powłoka łatwozmywalna

Więcej przejrzystego widoku i rzadziej brudzące się okna dzięki specjalnej powłoce łatwozmywalnej na szybie zewnętrznej.

 

 

Zalety okna dachowego z górnym otwieraniem VELUX GLL 1064 szczegółowe

Energooszczędny pakiet 3-szybowy

Chcesz jeszcze łatwiej utrzymywać ciepło wewnątrz pomieszczenia? W nowym pakiecie 3-szybowym zastosowano udoskonaloną powłokę oraz innowacyjną czarną ramkę termoplastyczną TPS, które to zagwarantują. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,0 zwiększy efektywność energetyczną Twojego domu.

ThermoTechnology™

Wszystkie okna Standard Plus o innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ zapewniają świetne parametry izolacyjne. To gwarancja jeszcze łatwiejszego utrzymania ciepła w domu, a do tego realna szansa na obniżenie rachunków za prąd.

Wyższa izolacyjność dźwiękowa

Nowe 3-szybowe okna to specjalnie przygotowana konstrukcja, która lepiej redukuje hałas i tłumi dźwięki o różnej częstotliwości. Dzięki wstawieniu szyb grubszych o 30% w porównaniu do obecnej konstrukcji oraz zastosowaniu większej różnicy między grubością poszczególnych szyb, współczynnik izolacji akustycznej został poprawiony o 3 dB. To zapewnia aż dwukrotny spadek natężenia poziomu głośności i gwarantuje jeszcze lepsze warunki do pracy i odpoczynku w domu.

Odporność na każdą pogodę

Oknom dachowym VELUX niestraszny jest grad, ciężki śnieg czy lód. Zanim okna trafią do Twojego domu, są testowane w różnych trudnych warunkach pogodowych.

Wentylacja nawet przy zamkniętym oknie

Dwustopniowy system wentylacji zapewnia dopływ świeżego, przefiltrowanego powietrza o każdej porze dnia. Każde okno drewniane posiada wbudowany filtr, który zatrzymuje owady i zanieczyszczenia. Dzięki niemu przewietrzysz pomieszczenie, nawet gdy okno jest zamknięte. Filtr jest wymienny, łatwy w obsłudze i w konserwacji.

Powłoka łatwozmywalna

Szyby posiadają powłokę łatwozmywalną o grubości 10 nm. Dzięki niej wszystkie zanieczyszczenia organiczne łatwiej ulegają rozpadowi pod wpływem promieniowania UV i są skutecznie zmywane przez deszcz. To oznacza, że możesz myć okna znacznie rzadziej. Jeśli już decydujesz się to zrobić, obróć skrzydło o 180° i zablokuj je zasuwką. Dzięki temu obiema rękami swobodnie wyczyścisz szybę.

System do samodzielnego montażu rolet 

Wszystkie okna dachowe VELUX fabrycznie zamontowane zaczepy montażowe, dzięki którym z łatwością samodzielnie zamontujesz na nich rolety. Wybierz idealny dla siebie rodzaj rolet lub markiz, który zapewni Ci kontrolę nad ilością światła czy ciepła wpadającego na Twoje poddasze.

Wykończenie wewnętrzne

Drewniane okno dachowe jest wykonane z impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego. Jego parametry sprawiają, że okno jest odporne na zanieczyszczenia. Aż 98% drewna wykorzystywanego w produktach VELUX pochodzi z certyfikowanych, zrównoważonych lasów. Wszystkie nasze fabryki w Europie posiadają certyfikat FSC i/lub PEFC. To dlatego, że dostrzegamy znaczenie zrównoważonej gospodarki leśnej – i Ciebie również zachęcamy do zrównoważonych wyborów.

Zestawy naprawcze

Do dyspozycji masz zestawy naprawcze, które przydadzą się przy pracach konserwacyjnych, a także drobnych naprawach, takich jak wymiana filtra, usunięcie rys, nasmarowanie zawiasów, pomalowanie powłoki czy lakierowanie.

Gwarancja

Wybierając nasz produkt, zyskujesz aż 10 lat gwarancji – obowiązuje ona na oryginalne okna dachowe, kołnierze oraz systemy izolacyjne.

 

Okna dachowe drewniane z górnym otwieraniem – co znajdziesz w nowym pakiecie 3-szybowym?

Przełomowa konstrukcja pakietu 3-szybowego posiada teraz jeszcze lepsze właściwości. Wszystko po to, abyś Ty mógł jeszcze bardziej komfortowo spędzać czas na swoim poddaszu.

Co zyskujesz dzięki oknom z innowacyjnym pakietem 3-szybowym?

 • Komfort ciszy – szkła w nowych oknach mają w sumie 13 mm grubości, dzięki czemu bardzo dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz. Dodatkowo występujące różnice między grubością szyb (6–3–4 mm) pozwalają tłumić dźwięki o różnej częstotliwości. W efekcie możesz pracować lub uczyć się w pełnym skupieniu, nawet jeśli za oknem trwa ulewa. Unowocześnione okna bardzo dobrze redukują szum deszczu.
 • Komfort przejrzystego widoku – nowa powłoka łatwozmywalna N2 sprawia, że pod wpływem promieniowania UV zabrudzenia organiczne są rozkładane i wymywane w trakcie deszczu. Dzięki temu nie musisz martwić się częstym myciem okien od zewnątrz i zawsze cieszyć się pięknym widokiem ze swojego poddasza.
 • Komfort oszczędzania – zastosowana powłoka niskoemisyjna V11 bardzo dobrze odbija promieniowanie cieplne, dzięki czemu jest ono zatrzymywane wewnątrz pomieszczenia. W połączeniu z ramką międzyszybową TPS powłoka V11 sprawia, że nowoczesne okno zapewnia bardzo dobry parametr energooszczędności Możesz więc ograniczyć dogrzewanie domu i zaoszczędzić na rachunkach

Okna z górnym otwieraniem Standard Plus można uzupełnić o system sterowania elektrycznego VELUX INTEGRA dla zwiększenia komfortu i wygody użytkownika.

Każde okno dachowe VELUX z górnym system otwierania możemy przerobić na sterowane elektrycznie. Możemy to zrobić w dowolnym momencie użytkowania, gdyż wszystkie okna z górnym systemem otwierania są fabrycznie przystosowane do montażu automatyki. Wystarczy, że w okolice okna doprowadzimy przewód zasilający. Najlepiej zrobić to już na etapie budowy lub podczas remontu, dzięki czemu późniejsza instalacja zestawu adaptacyjnego będzie dużo szybsza i prostsza.

W łatwy sposób poszerz funkcjonalność swojego pilota

Bez problemu możesz podnieść funkcjonalność Twoich ręcznie otwieranych okien VELUX Standard Plus i sprawić by działały jak elektrycznie sterowane okna dachowe VELUX INTEGRA. Z zestawem składającym się z uniwersalnego sterownika wielofunkcyjnego KUX 110 oraz silnika KMG 100K możesz otwierać i zamykać Twoje okna dachowe przez wciśnięcie guzika. Dla dodatkowej wygody i optymalnego klimatu Twojego poddasza rekomendujemy zakup systemu VELUX ACTIVE. VELUX ACTIVE, bazując na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, samodzielnie zarządza oknami i roletami VELUX. Dla jeszcze lepszej kontroli i wygody, możesz operować również produktami VELUX za pomocą aplikacji, na swoim smartfonie.

 

Jak dobrać rozmiar okna VELUX?  

Dane szczegółowe:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl